Ptak Rehabilitacja Przychodnia Rehabilitacyjna 12 293 99 99

Niepełnosprawni

Pacjencie, jeżeli posiadasz:

– orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym i/lub
– I grupę inwalidzką lub
– orzeczenie o niepełnosprawności do 16 roku życia i w orzeczeniu w punkcie 7 i 8 jest zaznaczone WYMAGA lub TAK*,

Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszej placówki, gdzie dostępna jest rehabilitacja ogólnoustrojowa dla osób niepełnosprawnych. Świadczymy swoje usługi kompleksowo, z ogromną pasją podchodząc do codziennej pracy, a każdy pacjent może liczyć na pełne zaangażowanie naszego personelu.

Ptak Rehabilitacja może również przeprowadzić spotkania rehabilitacyjne w warunkach domowych. Oferujemy w pełni indywidualne podejście do każdego pacjenta, czyli terapię mającą na celu skuteczne osiąganie trwałych rezultatów, a nie jedynie leczenie objawowe.
Rehabilitacja dla osób z pierwszą grupą inwalidzką w domu to okazja do znacznego polepszenia jakości własnego życia. Możemy wspólnie walczyć o Twoją lepszą sprawność każdego dnia, aby Twoje życie stało się znacznie łatwiejsze.
Rehabilitacja osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności w domu to jedyny sposób na to, by zyskać realną szansę na poprawę jakości życia. Dzięki holistycznemu podejściu możemy zapewnić Cię, że leczenie przyniesie co najmniej zadowalające efekty.

Sprawdź nas – zadzwoń, zapytaj o szczegóły i dowiedz się więcej o rehabilitacji w domu pacjenta.